top of page
DR. ΑΝΔΡΙΑ ΠΥΘΑΡΑ
ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
Η Δρ. Πυθαρά πήρε το πτυχίο Doctor of Medicine (DMD) από το Ιατρικό Πανεπιστήμιο του Paraskev Stoyanov της Βάρνας και ασκεί το επάγγελμα της στο από το 2018.
Η Δρ. Πυθαρά πιστεύει στην προληπτική θεραπεία. Για αυτό αφιερώνει χρόνο στο να εκπαιδεύσει τους ασθενείς της σχετικά με τις σωστές συνήθειες στοματικής υγιεινής.
Με υπομονή και επιμονή η Δρ. Πυθαρά διασφαλίζει ότι οι ασθενείς έχουν πάντα το καλύτερο δυνατό χαμόγελο.
Στον ελεύθερο χρόνο της, η Δρ. Πυθαρά απολαμβάνει να μελετά για τις τελευταίες οδοντιατρικές εξελίξεις, το Πιλάτες, να παίζει κιθάρα και να περπατάει με το σκύλο της.
![ANDRIA PYTHARA dental surgeon ανδρια πυθαρα χειρουργος οδοντιατρος](https://static.wixstatic.com/media/3c8198_0127651a339f4d2c89b81e81908637fa~mv2.png/v1/fill/w_123,h_130,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3c8198_0127651a339f4d2c89b81e81908637fa~mv2.png)
bottom of page